Ploter FLORA LJ320P

Nowoczesna drukarka wielkoformatowa wyposażona w najnowszej generacji głowice drukujące SPECTRA Polaris PQ-512 15 pikolitrowe. Użyta technologia w głowicach 15 pikolitrowych gwarantuje jednocześnie bardzo wysoką jakość druku hard solwent porównywalną z małymi maszynami i bardzo duże szybkości pracy do ok. 115 m2/h oraz szerokości zadruku 320cm. Atuty te umożliwiają szybką realizację średnich oraz dużych kampanii nawet dla najbardziej wymagających klientów. 

Ploter ROLAND VersaArt RE-640

Wszechstronny ploter ECO solwentowy, pracujący w lustrzanej ośmiokanałowej konfiguracji CMYK, zapewniającej spójność koloru na wszystkich prędkościach druku oraz równomierne nakładanie koloru. Ploter posiada dużą gamę zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych w tym wysokiej rozdzielczości druk 1440dpi do 160cm zadruku, na folie monomeryczne, banery, plakaty, canvas, fototapety itp.. Idealny do druku średnio-nakładowego. 

Ploter ROLAND Soljet ProIII XJ-640

ECO solwentowe wysoko wydajne, sześciogłowicowe urządzenie drukujące o sztywnej konstrukcji. Druk zmienną kroplą w systemie CMYKLmLc oraz głowice piezoelektryczne pozwalają na uzyskanie doskonałej jakości drukowanych mediów do 160cm. Plotery z serii XJ posiadają dużą gamę zastosowań średnio i wysoko-nakładowego, m.in. billboardy, banery, reprodukcje fotograficzne, oraz grafiki samochodowe.

Ploter ROLAND LEF-20 UV

Posiada możliwość zadruku na wszystkich powierzchniach gładkich i nierównych do 100mm grubości oraz polu roboczym 508x330mm. Dzięki wbudowanej lampie UV-LED atrament jest na bieżąco utwardzany podczas druku, co pozwala drukować na takich materiałach jak PET, ABS, PCV, poliwęglany, PS i inne plastiki, jak również na papierze i kartonie. Jest idealnym rozwiązaniem do zadruku gadżetów m.in. długopisy, karty wizytówkowe, pendrive, breloczki, opaski odblaskowe, zapalniczki, skrzynki drewniane itp.

Cyfrowa KONICA MINOLTA bizhub C360

Urządzenie pełniące funkcje zarówno kolorowej kopiarki i drukarki sieciowej, jak i kolorowego skanera. Sprawnie i szybko wykonuje formaty od A6 do A3. Wysoka jakość i prędkość pozwala na wysokie nakłady druku cyfrowego plakatów, ulotek, broszur, zaproszeń, wizytówek itp.

OKI Pro8432WT z białym tonerem A3

Drukarka OKI Pro8432WT to kompaktowa drukarka A3 która oferuje szeroki zakres możliwości zdobienia odzieży i produktów promocyjnych. Dzięki zastosowaniu białego tonera, możemy drukować trwałe, ostre i wyraźne grafiki, w prosty sposób, nawet na produktach w ciemnych kolorach.

Sublimacyjna drukarka Sawgrass Virtuoso SG500

Drukarki Virtuoso zostały zaprojektowane specjalnie do druku sublimacyjnego przy użyciu tuszu żelowego SubliJet-UHD. To drukarki nowej generacji zapewniające najwyższą jakość druku w rozdzielczości do 4880 x 1200 dpi.

Prasa do kubków TheMagicTouch HTP621

Prasa termiczna idealnie nadaje się do zdobienia kubków, dzbanków, butelek i innych cylindrycznych produktów. Nadaje się zarówno do termotransferu tonerowego, jak i sublimacji. Posiadamy kilka sztuk co umożliwia nam produkcję nawet do 200 kubków dziennie.

TheMagicTouch HTP123 Standard 38x38 cm

Wysokiej jakości, profesjonalna prasa termotransferowa o powierzchni 38x38 cm z wysuwaną dolną płytą roboczą. Dokładny zakres temperatur od tak niskich jak 80oC do 220 oC

Ploter tnący SUMMA CUT D120

Bardzo dobre parametry techniczne: obszar pracy 120cm oraz nacisk noża 400g i dopracowany system prowadzenia nawet najgrubszych folii sprawiły, że ploter ten cechuje się  wysoką wydajnością i dokładnością. Sprzętowe przewidywanie wektorowe, wygładzanie krzywych poprzez zastosowanie specjalnych algorytmów i dołączone oprogramowanie WinPlot znacznie ułatwia operacje takie jak transformacje, skalowanie, grupowanie czy panelowanie. Plotery te wykorzystują opatentowaną przez firmę Summa technologię OPTICUT, służącą do niwelowania zniekształceń w miarę zużywania noży. Model D120 wyposażony jest w port RS-232S oraz port High-Speed USB, podstawę oraz system podawania mediów z rolki i arkusza. Dzęki temu ploterowi możemy wyciąć dowolne kształty z dużą prędkościa zachowując wszelkie szczegóły grafiki wektorowej. Dodatkowo system OPOS pozwala na wycinanie naklejek po konturze.

Ploter tnący GCC PUMA III - 60

Plotery z serii Puma III to idealne rozwiązanie dla mniejszych i średnich pracowni, wykonujących małe i średnie ilości nadruków, oraz dbających o komfort i jakość pracy. Przeznaczony do cięcia folii z roli o szerokości do 60cm. Plotery tajwańskiej firmy GCC, produkowane w serii Puma 3 są wyposażone w silniki DC servo oraz system AAS II, który umożliwia precyzyjne wycinanie po konturze. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w wycinaniu folii drukowanych uprzednio solwentem, lateksem, czy sublimacją ( wycinanie po znacznikach ). System AASII bardzo bobrze współpracuje w większością programów graficznych, bezbłędnie rozpoznając znaczniki. Doskonale sprawdza się także przy wycinaniu naklejek, etykiet i wielu innych wyrobów poligraficznych szczególnie posiadających nieregularne kształty cięcia. Elektronicznie regulowany nacisk na nóż od 0 do 400 gram umożliwia cięcie różnych typów folii m.in. folie samoprzylepne,flex, flock, odblaskowe i folie do piaskowania.

Elektryczna gilotyna HD-QZ 450

Pozwala na precyzyjne cięcia wydruków na dowolny wymiar i do wielkośći SRA A3+ m.in. plakatów, ulotek, zaproszeń i wizytówek.

Laminator wielkoformatowy Easylam EL1700

Laminator Easylam EL1700-M1 to ekonomiczny laminator przystosowany do pracy na gorąco z temperaturą grzejną wałka 120°C oraz maksymalnym obszarem pracy 1630 mm. Pneumatyczny docisk oraz płynna regulacja temperatury pozwalają dostosować indywidualne ustawienia dla każdego laminowanego materiału. Dodatkowe wyposażenie w system noży rozcinających daje nam możliwość rozcinania wzdłuż zalaminowanego materiału.

Laminator wielkoformatowy VENNLO 60 PRO

Laminator Vennlo 60 Pro jest przeznaczony do laminowania na gorąco i na zimno, a ponadto posiada funkcję automatycznego zdejmowania warstwy ochronnej papieru i urządzenie odbierające materiały graficzne. Obszar pracy to 1600mm, doskonały do wielonakładowych prac m.in. laminowanie rolowe, wyklejanie płyt pcv, plexi, dibond itp.

Ploter termiczny Megaplot P60

Dzięki temu urządzeniu możemy ciąć dowolne kształty 2D w popularnym w reklamie styrodurze ( litery przestrzenne ) o długości 130cm, wysokości 122cm i szerokości 60cm. Zastosowane tytanowe druty oporowe pozwalają na mocniejszy naciąg, co podnosi prędkość i jakość cięcia z dokładnością do 0.005mm.

Ploter laserowy QSL - 11

Ploter ten przeznaczony jest do cięcia materiałów typu: pleksi, sklejka, guma, skóra, zamsz, papier. Pozwala grawerować (znaczyć) aluminium, ciemne płytki glazurowe, stal nierdzewną, szkło, drewno. Charakteryzuje się dużą prędkością oraz precyzją.

Magazyn

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z importerami posiadamy jako nieliczni magazyn konsygnacyjny, co pozwala nam na ekspresowe realizacje nawet wielkich kampanii, dzięki temu nie musimy czekać na dostawę. Mamy na stanie wszelkiego rodzaju folie ( w tym kolorowe ), banery, tworzywa sztuczne w ilościach które zaspokoją każdego klienta.

Zaawansowane Oprogramowanie

Podstawą sprawnego działania naszej firmy są profesjonalne i licencjonowane programy graficzne.
- CorelDraw X5 - pakiet programów graficznych wchodzących w skład jednego produktu, służący głównie do
  obróbki grafiki wektorowej
- Adobe Photoshop CS6 -  przeznaczony do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej
- EasySIGN, WinPlot i wiele innych..

Najnowocześniejszy sprzęt komputerowy

Wysokiej klasy monitory firmy EIZO - gwarantują pełne odzwierciedlenie kolorów, dzięki dodatkowej kalibracji możemy dopasować projekt do wymagań klienta co daje nam pewność że, wydruk wyjdzie dokładnie taki jak życzy sobie nasz klient. Najwyższa wydajność i niezawodność przyspiesza czas projektowania oraz obróbki graficznej, zyskujemy wtedy więcej czasu szybszą realizację lub poprostu kawkę z klientem ;) 
Copyright ©2020 STS-COM SP. Z O.O. Drukarnia Wielkoformatowa, All Rights Reserved.